kenya-gezilecek-yerler

Kenya’da Yapmanız Gereken 7 Şey

Tatil planı yapıyorsunuz, kendi bulunduğunuz yerde soğuk bir havadasınız ve yazı özlediniz! İşte Kenya size bu mutluluğu tattırabilecek nadir ülkelerden biri.


Kenya gezilecek yerler arasında insan uygarlığının en köklü ülkelerinden biri. Dünyanın en eski insan kalıntıları, hayvan çeşitliliği, zengin yer altı kaynakları ve daha bir çok özelliği ile günümüze kadar gelmeyi başarabilmiş farklı bir coğrafya. Günümüzde Kenya denince aklımıza ilk önce Safari geliyor.

Safari dışında görmeniz gereken yerler

Masai Mara bölgesinde yer alan ulusal parklarda birbirinden farklı hayvan türleri yaşıyor ve her yıl onbinlerce turist çekiyor. Kenya Gezilecek Yerler listenize Demiryolu Müzesi, AFEW Zürafa Merkezi ve Afrika’da yaşamış ve yaşamakta olan kabileler hakkında bilgi alabileceğiniz Ulusal Arşivleri de eklemenizi tavsiye ediyoruz.

Kenya Gezilecek Yerler: Masai Mara

Kenya tatili planlıyorsanız bu yazımız tam olarak size göre! Bu yazıda size Kenya’da yapabileceğiniz en iyi 10 maddeyi sıralayacağız. Zamanınızı doğru kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Zira bu detaylar kaçmaz.

Daha kapsamlı bilgi almak istiyorsanız Gezimanya‘ya bakabilirsiniz.

Kenya benim için şimdilik hayal diyorsanız sizi Antalya Gezilecek Yerler listemizi incelemeye davet ediyoruz.

[zombify_post]


Senin cevabın nedir?

Kafam Karıştı Kafam Karıştı
0
Kafam Karıştı
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Kızdım! Kızdım!
0
Kızdım!
Komik Komik
0
Komik
Sevdim Sevdim
3
Sevdim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Aykut Özcan

10 yıldır Bilgi Teknolojileri alanında çalışıyorum. Şuanda da BT alanında özel bir kuruluşta yöneticilik yapıyorum. Gezmek, gezdiğim yerleri fotoğraflamak ve sonrasında sizlere anlatabilmek ruhsal bir rahatlama yöntemi benim için. Bu yüzden yazmayı ve fotoğraf çekmeyi de çok seviyorum.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir