Türkiye’nin Bisikletli Gezginleri


527
527 points
türkiye'nin en iyi bisikletli gezginleri

Merhabalar,

Ayfer&Onur çifti olmasa bu listenin hazırlanması mümkün olmayacaktı. Emekleri için teşekkür ediyoruz. Bisikletini alıp yollara düşenlerin listesi birazcık kısa. Fizik gücü gerektiren bu seyahat anlayışı maalesef hepimize uymuyor. Fakat bu işten zevk alanlar da yok değil. Kısıtlı da olsa bu listeyi sizinle paylaşıyoruz.

Not: Bunların dışında Bisikletini alıp yollara düşen seyahat bloguna sahip arkadaşlar yorum yaparak listenin güncel kalmasını sağlayabilirler.

Aşağıda belirtilen site sahipleri sitelerine ait kısa açıklamalarını aykutozcan@outlook.com adresine gönderebilirse, linklerinin hemen altına eklenecektir.

www.nuzerel.com

Bisikletim / https://bisikletim.wordpress.com/

Canavarkeşifte / http://www.canavarkesifte.com/

www.gurkangenc.com

www.minikgezgin.com

bisikletgezilerim.com

Frogs on Wheels

Merhabalar, Nisan 2014’te yatay bisikletlerimizle Fransa’dan yola çıktık. Bu satırları yazdığım Eylül 2016’da Çin’deyiz. Önümüzde pedallayağımız 3 yıl ve nice ülke var. Maceramızı www.frogsonwheels.net/tr internet sitemizden ve Frogs On Wheels isimli facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Çin’den sevgiler…

dunya ile aramda / https://firatdemir.wordpress.com/

www.oguzgidiyor.com

Türkiye’nin en iyi gezi blogları listesini görmek için tıklayınız

Türkiye’nin en iyi motosiklet gezginleri listesini görmek için tıklayınız

Dünya Turu yapan gezginlerin listesini görmek için tıklayınız

 

Önemli Not: Sitemizin referans olabilmesi (backlink) için ilgili blog sitesi yöneticisinin konu altına yorum yazması gerekmektedir.

Not: Makaleye ilişkin kapak fotoğrafı gezginlerkulubu.org’dan temin edilmiştir.


Like it? Share with your friends!

527
527 points

What's Your Reaction?

Olmamış Olmamış
0
Olmamış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Kızdım! Kızdım!
0
Kızdım!
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
confused confused
0
confused
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Aykut Özcan

10 yıldır Bilgi Teknolojileri alanında çalışıyorum. Şuanda da BT alanında özel bir kuruluşta yöneticilik yapıyorum. Gezmek, gezdiğim yerleri fotoğraflamak ve sonrasında sizlere anlatabilmek ruhsal bir rahatlama yöntemi benim için. Bu yüzden yazmayı ve fotoğraf çekmeyi de çok seviyorum.

5 Comments

  1. Merhabalar, Nisan 2014’te yatay bisikletlerimizle Fransa’dan yola çıktık. Bu satırları yazdığım Eylül 2016’da Çin’deyiz. Önümüzde pedallayağımız 3 yıl ve nice ülke var. Maceramızı internet sitemizden ve Frogs On Wheels isimli facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Çin’den sevgiler…

  2. Bisiklet benim için hayatımın olmazsa olmazlarındna gerçekten uzun süredir hem hobi hem spor olarak yapıyorum kısa zamanda dünya turu yapmayı düşünüyorum fakat öyle kolay birşey olmadığı için sık sık araştırma yapmaktayım. Gezen arkadaşı tebrik ederim bilgi birikimlerini anlattığı için tşk.