Türkiye’nin Bisikletli Gezginleri

türkiye'nin en iyi bisikletli gezginleri

Merhabalar,

Ayfer&Onur çifti olmasa bu listenin hazırlanması mümkün olmayacaktı. Emekleri için teşekkür ediyoruz. Bisikletini alıp yollara düşenlerin listesi birazcık kısa. Fizik gücü gerektiren bu seyahat anlayışı maalesef hepimize uymuyor. Fakat bu işten zevk alanlar da yok değil. Kısıtlı da olsa bu listeyi sizinle paylaşıyoruz.

Not: Bunların dışında Bisikletini alıp yollara düşen seyahat bloguna sahip arkadaşlar yorum yaparak listenin güncel kalmasını sağlayabilirler.

Aşağıda belirtilen site sahipleri sitelerine ait kısa açıklamalarını aykutozcan@outlook.com adresine gönderebilirse, linklerinin hemen altına eklenecektir.

www.nuzerel.com

Bisikletim / https://bisikletim.wordpress.com/

Canavarkeşifte / http://www.canavarkesifte.com/

www.gurkangenc.com

www.minikgezgin.com

bisikletgezilerim.com

Frogs on Wheels

Merhabalar, Nisan 2014’te yatay bisikletlerimizle Fransa’dan yola çıktık. Bu satırları yazdığım Eylül 2016’da Çin’deyiz. Önümüzde pedallayağımız 3 yıl ve nice ülke var. Maceramızı www.frogsonwheels.net/tr internet sitemizden ve Frogs On Wheels isimli facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Çin’den sevgiler…

dunya ile aramda / https://firatdemir.wordpress.com/

www.oguzgidiyor.com

Türkiye’nin en iyi gezi blogları listesini görmek için tıklayınız

Türkiye’nin en iyi motosiklet gezginleri listesini görmek için tıklayınız

Dünya Turu yapan gezginlerin listesini görmek için tıklayınız

 

Önemli Not: Sitemizin referans olabilmesi (backlink) için ilgili blog sitesi yöneticisinin konu altına yorum yazması gerekmektedir.

Not: Makaleye ilişkin kapak fotoğrafı gezginlerkulubu.org’dan temin edilmiştir.

Benzer Yazılar