dayanıklı çadır seçimi

Uygun Fiyatlı Ve Kaliteli En İyi 5 Çadır Modeli


İlk kez kamp yapacak veya tatilini güzel bir koyda doğayla iç içe geçirecek macera severlerin ilk ihtiyacı tahmin edilebileceği üzere bir çadır olacaktır. Çadır seçiminde eğer profesyonel değilseniz, yanlış bir adım atmamak adına iyice araştırma yapmalı ve gideceğiniz yerin ikliminden tutun çadırın dizaynına kadar birçok faktörü düşünmeniz sonradan keyfinizi kaçıracak bir sorun yaşamamak adına oldukça önemlidir. İlk aşama çadırın kaç kişilik olacağına karar vermek ile başlar. Kapasitelerine göre uygun fiyatlı ve kaliteli birkaç çadır modeli yazımızda düzenlenmiştir.

Husky Bloom Tek Kişilik Çadır

Tatile veya kampa tek başınıza çıkacaksanız ve bana tek kişilik bir çadır yeter diyorsanız sizin için iyi bir seçenek olabilecek bu çadır modeli aynı zamanda uygun bir fiyata sahip. Tek katmanlı olan çadır, yeşil ve kırmızı renk seçeneklerine sahip. Su geçirmez dikişleri sayesinde 5000 mm ye kadar sizi sudan korurken, kazıkları ve bağlantı ipleri sayesinde kolayca manüel kurulum imkanı sağlıyor. Ağırlığı 1.7 kg olan ürün kendine ait taşıma çantası ile aynı zamanda hafif ve kolay muhafaza edilebilir konumda. Fiyatı ise sadece, 129.90 lira.

Ferrino Lightent Tek Kişilik Çadır

Hava koşullarına daha dayanıklı ve daha uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürün arıyorsanız, ferrino lightent tek kişilik çadır tam size göre. Çadırınız, boylamasına şeritler halinde takılan duralimünyum poller sayesinde hem kolay kurulum hem de iyi bir havalandırma sağlıyor. Buna ek olarak, ısı yalıtımlı dış tente ve su geçirmez alt taban sizi birçok olumsuz hava koşulunda dahi korumaya yetecek seviyede geliştirilmiş. Cibinliği ve çadırın çeşitli yerlerine konumlandırılmış cep ve saklama alanları ile rahatlığı ve konforu aynı ortamda yaşamanız mümkün. Muadillerine göre oldukça iyi bir fiyata sahip olan bu ürüne, 450 lira civarında bir fiyata sahip olmanız mümkün.

Olimpia Avance 2 Kişilik Çadır

Olimpia avence markasının iki kişilik bu modeli, 145 cm genişliğe, 200 cm uzunluğa ve 120 cm tavan yüksekliğine sahip olan küçük boy bir model. Su geçirmez materyalden oluşturulmuş bu çadır, manüel kuruluma sahip ve 2.5 kg taşıma kapasitesi bulunuyor. Plajlarda ve çim alanlarda tercih edilebilecek ürün aynı zamanda 12 ay garanti kapsamında fiyatı ise, 145 lira civarında.

Husky Bizam 2 Kişilik Çadır

Ürün her ne kadar 4 mevsim kullanılabilir olarak belirtilse de ağır kış koşullarına uygun olduğunu söylemek mümkün değil ancak soğuk havalarda dahi size yeterli korumayı vaat ediyor. 145 cm genişliğe, 200 cm uzunluğa ve 125 cm tavan yüksekliğine sahip olan ürün manüel kurulum gerektiriyor ve 29oo gr taşıma kapasitesi var. Çadırı oluşturan tüm materyaller su geçirmez ve ısı yalıtımlı özellikte buna ek olarak kendi içerisinde tamir kiti ve kurulum ekipmanları ile gönderilen bu ürün fiyat performansı açısından oldukça başarılı, sadece 340 lira civarında bir fiyatı bulunan çadır aynı zamanda 24 ay garanti imkanı sunuyor.

Husky Fighter 3+1 Kişilik Çadır

3-4 kişinin rahatlıkla kalabileceği, çift kapısı olması sayesinde giriş çıkışı kolaylaştıran, her iki kapısı önünde kullanım alanı bulunan kubbe yapılı tamamen su geçirmez bir çadır türüdür. Çift tenteli yapısı sayesinde, su geçirmezliği sağlamlaştırılmış ve iyi nefes alabilme özelliği katılmıştır. 4 mevsim kullanıma uygun olan çadır, 3 adet bagaj polüne sahiptir. Bu yolla kullanım alanı arttırılmıştır. Bu işlevsel ürünün fiyatı ise sadece 550 lira civarındadır.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

Senin cevabın nedir?

Kafam Karıştı Kafam Karıştı
0
Kafam Karıştı
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Kızdım! Kızdım!
0
Kızdım!
Komik Komik
0
Komik
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Aykut Özcan

10 yıldır Bilgi Teknolojileri alanında çalışıyorum. Şuanda da BT alanında özel bir kuruluşta yöneticilik yapıyorum. Gezmek, gezdiğim yerleri fotoğraflamak ve sonrasında sizlere anlatabilmek ruhsal bir rahatlama yöntemi benim için. Bu yüzden yazmayı ve fotoğraf çekmeyi de çok seviyorum.

Bir Yorum

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik Liste
Geri Sayım
Klasik Gerisayım
Herkese Açık Liste
Kendi maddeni ekle ve en iyi gönderi olması için oy ver
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo gibi sitelerden videolar ekleyebilirsiniz.
Ses
Soundcloud, Mixcloud gibi sitelerden ses dosyaları ekleyebilirsiniz.
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
Gif Formatı